חיפוש:    
דף הבית » קטלוג מוצרים
 

קטלוג מוצרים

 

פאנלים לבידוד טרמי

פאנל קיסריה S קיר מבודד טרמי

 
קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל מבודד עם מעטפת פח פלדה מגולוונת צבועה משני הצדדים. מיועד לקירות חיצוניים ופנימיים של בתי קירור, חדרי קירור ומבני תעשייה. גרעין הפאנל עשוי PIUR - חומר הבידוד הטוב ביותר בשוק.
פאנל קיסריה S - ניתן להזמין באורך של עד 11.90 מטר וכן במתווה (קורוגרציה) גלי, מחורץ או חלק, על פי דרישת הלקוח.

 

 

פאנל קיסריה גג טרפז
קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל מבודד עם מעטפת פח פלדה מגולוונת צבועה משני הצדדים. מיועד לשימוש בגגות. גרעין הפאנל עשוי PIUR - חומר הבידוד הטוב ביותר בשוק.
פאנל קיסריה גג - ניתן להזמין באורך של עד 11.90 מטר ובדגמים של 2, 3, ו-5 גלים על פי דרישת הלקוח. מתאים לגגות בשיפוע של 6% ומעלה.

 

 

פאנלים חסיני אש עם צמר סלעים

פאנל קיסריה FPP קיר חסין אש
 
קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל קיר חסין אש דגםFPP  בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפחים חלקים או מותווים בגוונים שונים ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 180-120 ק"ג/מ"ק.
פאנל קיר FPP תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.

 

 

פאנל קיסריה RTF גג חסין אש
קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל גג חסין אש דגם RTF  בעובי 100-50 מ"מ בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפח החיצוני הוא בצורת טרפז ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. הפח הפנימי שעוביו 0.5 מ"מ הוא חלק או מותווה. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 180-120 ק"ג/מ"ק.
פאנל גג RTF תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.

 

 

פאנלים לבידוד אקוסטי

פאנל קיסריה SPP קיר ותקרה אקוסטי

קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל קיר אקוסטי מדגם SPP בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפחים חלקים או מותווים בגוונים שונים. הפח הפנימי הוא פח מחורר ב22-40% מהשטח היוצר שטח בליעה אקוסטית פעיל. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 120 ק"ג/מ"ק לפחות.
פאנל קיר SPP  תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט וכן כאלמנט לבניית קירות אקוסטיים בדרכים - מערכת RAS.

 

 

פאנל קיסריה RTAF  גג אקוסטי חסין אש
קיסריה פאנלים
לחץ על הטבלה להגדלה

פאנל גג אקוסטי מדגם RFAT בעובי 100-50 מ"מ בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפח החיצוני הוא בצורת טרפז ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. הפח הפנימי שעוביו בין 0.6 ל-0.8 מ"מ הוא חלק או מותווה. הפח הפנימי הוא פח מחורר ב22% מהשטח היוצר שטח בליעה אקוסטית פעיל. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 120 ק"ג/מ"ק.
פאנל גג RTAF תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.